O nas

Nasza rodzinna firma zajmuje się obróbką drewna od ponad 90 lat. W 1996 roku poszerzyliśmy nasz profil produkcji i działalności o produkty dla artystów i hobbystów. Obecnie oferujemy ponad 6000 produktów. Nasze podobrazia, krosna i ramy wykonujemy z lokalnie występującego drewna świerku i sosny cechujących się wysoką stabilnością. Staramy się udoskonalać nasz proces produkcyjny oraz wprowadzać nowe produkty. 

Nasze produkty są sprzedawane w Polsce oraz w wielu krajach Europy.  Głównymi naszymi klientami są hurtownie, sklepy sieciowe oraz tradycyjne sklepy plastyczno-papiernicze oraz sklepy internetowe.

Zapraszamy do współpracy!!

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie kupią Państwo Podobrazia, krosna, ramy, sztalugi pędzle hobby/art, artykuły do dekoracji, do decoupage'u, filcowania, quillingu, akcesoria i koraliki do wyrobu biżuterii, farby akrylowe, farby do tkanin, porcelany, jedwabiu, zestawy farb, zestawy kreatywne dla dzieci. Zajmujemy się oprawą obrazów. Sprzedajemy również obrazy olejne na płótnie.

Nasz adres:
ul. Kamieniec 1A, 1 Piętro
Jabłonka, Małopolska, Poland
tel. 605 095 072